K, 28.09.2022

WRC-sarjaga võib liituda uus tiim, kuhu kuuluksid kaks kogenud võidukihutajat

Karl Mihkel Eller
WRC-sarjaga võib liituda uus tiim, kuhu kuuluksid kaks kogenud võidukihutajat
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kajetan Kajetanowicz septembris Rally Estonial, kus ta oli sunnitud katkestama viimasel kiiruskatsel. 2021. aastal võib teda aga MM-sarjas näha sõitmas WRC-autos.
Kajetan Kajetanowicz septembris Rally Estonial, kus ta oli sunnitud katkestama viimasel kiiruskatsel. 2021. aastal võib teda aga MM-sarjas näha sõitmas WRC-autos. Foto: Reporter Images/EPA/Scanpix

Käimasoleval ralli MM-hooajal on jäänud sõita veel vaid üks etapp ja seda enam vaadatakse tulevikku ning keskendutakse 2021. aastale. Kolm tehasemeeskonda on kinnitanud, et jätkavad sarjas, kuid viimased teated Poola meediast vihjavad, et nendega võib liituda veel üks erameeskond.

Sel nädalal hakkasid kuulujutuveskid jahvatama, et praegu DTMi ringrajasarjas kihutav poolakas Robert Kubica soovib uuel hooajal taasliituda WRC-sarjaga. Viimastel andmetel võib aga uuel aastal WRC-sarjas osaleda uus erameeskond, mille ridadesse kuuluksid kaks poolakat - lisaks Kubicale ka Kajetan Kajetanowicz.

Pärast karmi ralliõnnetust 2011. aastal raskelt vigastada saanud Kubica osales WRC-sarjas aastatel 2013-2016 ning tegi mullu kaasa täispika vormel 1 hooaja kuuludes Williamsi meeskonda. Tänavu teeb aga poolakas kaasa Saksamaa ringrajasarjas DTM, kuid erinevate allikate andmetel otsib ta aktiivselt võimalusi, kuidas taas rallirajale naasta.

Märksõnad
Tagasi üles