Paide teenis Levadia vastu viigi ja liigub kindlalt hõbemedali kursil

Paide Linnameeskond ja Tallinna FCI Levadia
Paide Linnameeskond ja Tallinna FCI Levadia Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Eesti jalgpalli meistriliigas pidasid punktitabelis teist ja kolmandat kohta hoidvad Paide Linnameeskond ja Tallinna FCI Levadia võitlusliku kohtumise, mis lõppes 2:2 viigiga.

Sportland Arenal toimunud kohtumist asus kiirelt juhtima kodumeeskond Levadia, kui 9. minutil oli täpne Bogdan Vaštšuk. Paide sai aga ehmatusest kiirelt üle, 32. minutil lõi külaliste esimese värava Henri Anier. 11 minutit hiljem oli täpne Karl Mööl ja poolajavaheajale mindi Paide 2:1 eduseisus.

Teise poolaja alguses, 56. minutil lõi kiire värava Paidele tagasi Iurii Kolomoiets ning seis oli taas viigis. Üleminutitel oli Levadial veel mõni korralik võimalus, kuid lõpuks jäid tabloole särama viiginumbrid 2:2.

Pühapäeval mängiti Premium liigas veel kaks kohtumist, kus Nõmme Kalju jäi 0:3 alla juba meistritiitli kindlustanud Tallinna Florale. Tartu Tammeka ja Viljandi tulevik tegid omavahel võitlusliku 3:3 viigi.

Floral on kogutud 74 punkti, Paidel 61, Levadial 54 ja Kaljul 49 punkti.