Kotsari südikas esitus hoiab Hamburgi kõrges konkurentsis

Maik-Kalev Kotsar.
Maik-Kalev Kotsar. Foto: Hamburg Towers/Facebook

Eesti korvpallikoondislane Maik-Kalev Kotsar aitas Saksamaa kõrgliigas koduklubi Hamburg Towersi teise järjestikuse võiduni, kui võõral väljakul alistati 90:61 Würzburg.

Esimese veerandaja võitis Hamburg vaid punktiga, 14:13, kuid vundament kohtumise võitmiseks laoti teisel veerandil, mis võideti 32:18.

Kotsar teenis Hamburgi ridades kõvasti mänguaega, kokku üle 22 minuti, viskas 14 punkti, noppis seitse lauapalli ja andis kolm resultatiivset söötu. Kotsari visketabavus väljakul oli 71% ja vabaviskejoonel olid täpsed kõik eestlase neli sooritust.

Kõige rohkem punkte viskas Hamburgi kasuks Kameron Taylor, kelle arvele jäi 19 silma. Würzburgi poolel kogus parimana 12 punkti Tayler Persons.

Hamburg Towers on nüüd võitnud mõlemad kõrgliigas peetud kohtumised. Kaks nädalat tagasi võeti väärtuslik võit üheksakordse Saksamaa meistri Bambergi vastu.

Kotsari koduklubi on liigatabelis neljandal kohal, Würzburg on 12. positsioonil. Punktitabelis on Hamburgi ees täisedu ehk kolme võiduga alustanud Ulmi ja Alba klubid, kolmas on kaks võitu noppinud Müncheni Bayern.