Kiidron lõi Tšehhi kõrgliigaklubi eest värava

Kaarel Kiidron
Kaarel Kiidron Foto: TPM

Kaarel Kiidron ja Siim Tenno, kes on sõlmimas lepingut Tšehhi kõrgliigaklubi Žižkovi Viktoriaga, tegid meeskonna eest kaasa sõprusturniiril Tipsport Liga, mille viimases mängus Kiidron ka väravani jõudis, vahendab soccernet.ee.

Alagrupi viimases kohtumises tegi Viktoria 2:2 viigi Bohemians 1905-ga, kusjuures Žižkovi esimese värava autoriks oli Kiidron, kes Bohemiansi kodulehe teatel viiendal mänguminutil tsenderdusest tulnud palli väravasse suunas.

Poolaja lõpus suutsid vastased küll kaks kiiret väravat lüüa, kuid teisel poolajal vormistas lõppseisu Bohemiansi mängija omavärav. Nii Kiidron kui Tenno alustasid kohtumist algkoosseisus.