Jamesi lõpusekundite kaugvise murdis Reali, Žalgirisele juba viies järjestikuline kaotus

Tornike Shengelia
Tornike Shengelia Foto: SERGEI ILNITSKY/EPA

Korvpalli Euroliigas on jõutud 11. mänguvooruni ning selle keskses lahingus läksid Moskvas omavahel vastamisi kohalik CSKA ja Madridi Real. Vägevast lõppvaatusest väljus võitjana CSKA 74:73.

Real sõitis Moskvasse senise liidri Facundo Campazzota, kes möödunud nädalavahetusel Hispaania tippklubis oma viimase kohtumise pidas. Esialgu oli märgata ka, et raskusi mänguplaani ellu viimisel, kuid mängu kulgedes olukord paranes.

Teisel veerandil haaras Real kohtumise suurima eduseisu, kui ühtäkki vahe 11 punkti suuruseks paisus. Kiirelt tulnud, kiirelt läinud, sest paari minutiga tegi CSKA 10:0 vahespurdi ja vahe vähenes jälle ühele silmale.