Paide ja Nõmme Kalju korraldasid täieliku väravatesaju

Christopher Krutto
Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC
Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Jalgpalli Eesti Premium liigas korraldasid tõelise väravatesaju Paide Linnameeskond ja Nõmme Kalju, lüües kokku 11 väravat.

Skoori avas juba 7. minutil Kalju mängumees Kaspar Paur. 26. minutil viigistas Henri Anier mängu skoori. Sander Puri suutis 35. minutil Kalju veel korra juhtima minna, kuid sellele järgnes Paide kolm järjestikust väravat.

Esimesena suutis 37. minutil võrku sahistada Hadji Drame, kaks minutit hiljem tegi skoori Abdul Razak Yusif, kes kodumeeskonna juhtima viis. 50. minutil lõi värava Deabeas.

Seejärel suutis Aleksandr Volkov Kalju poolelt veel ühe tagasi lüüa, aga Debeas lõi paar minutit hiljem taas Paide edu kaheväravaliseks. 65. minutil saatis Kalju poolelt penalti realiseerida Igor Subbotin, kuid lõppsõna ja Paidele.

82. minutil skooris taaskord Anier ja mängu viimase värava lõi seitse minutit hiljem Siim Luts. Lõppskooriks jäi 7:4 Paide kasuks.

Paide lõpetas tänavuse hooaja teisel ja Nõmme Kalju neljandal kohal. Premium liigas on veel pidamata üks kohtumine, kus vastamisi lähevad FCI Tallinna Levadia ja FC Flora. Nende kohtumine peaks aset leidma 12. detsembril.