Nädala keskel kaptenist ilma jäänud TalTech alistas Tarva ja kerkis liigatabelis

Toimetas Karl Juhkami
Täna täitis TalTechi leeris kaptenirolli Oliver Metsalu (nr. 6).
Täna täitis TalTechi leeris kaptenirolli Oliver Metsalu (nr. 6). Foto: Raul Mee

Nädala keskel oma kaptenist Jaan Puidetist ilma jäänud TalTech alistas täna korvpalli Eesti-Läti ühisliigas võõral väljakul Rakvere Tarva meeskonna 79:70.

TalTech kontrollis näiliselt tervet kohtumist. Kuigi nende edu ei kasvanud pea kordagi kahekohaliseks, olid juhtohjad matšis just nimelt nende käes. Tarvas juhtis kohtumist vaid korra, seda teise veerandi alguses, kui pääseti 24:23 ette.

Poolajaks olid TalTechi edunumbrid 43:37, kolmanda veerandaja lõpuks 56:48 ning lõpusireeni kõlades 79:70.

Kolmanda mängu järjest võitnud TalTechi parim oli täna Indrek Kajupank 20 punktiga, Erik Keedus lisas omalt poolt 16 ja Tanel Sokk 15 silma, kaptenirolli täitnud Oliver Metsalu nimele kirjutati kaks punkti. Kaotajate parim oli üleplatsimehena 24 punkti toonud tagameees Kristaps Gluditis.

Võiduga kerkis TalTech ka liigatabelis Tarvast mööda. Ülikooliklubil on nüüd ette näidata viis võitu ja kaheksa kaotust, millega hoitakse Eesti võistkondadest viiendat positsiooni.

Eesti-Läti ühisliiga Maarjamaa klubide tabeliseis.