Kalev/Cramo peatreener kindla kaotuse järel: me alles ehitame võistkonda üles (1)

Roberts Štelmahers.
Roberts Štelmahers. Foto: Ksenija Bogdanova/VTB

BC Kalev/Cramo heitlik hooaeg jätkus Kaasanis, kus VTB Ühisliiga matšis jäädi kindlalt 66:83 alla kohalikule Unicsile. Eesti meisterklubi peatreener Roberts Štelmahers tõdes, et nad vajavad veel aega.

Võõrustajad hakkasid oma tahtmist peale suruma esimestest minutitest. Kalev alustas rünnakul rabedalt, esimese korvi viskamiseks kulus üle kahe minutil. Korralikult ärgati alles veerandaja keskpaigas, kui 12:21 kaotusseisust tehti 9:0 vahespurt.

Kahjuks jaguski võrdset mängu vaid avaneljandikku. Kalev ei saanud kuidagi kaitset pidama, Unics põrutas poolajaga 49 punkti külaliste 34 vastu. Kuigi järgmised 20 minutit olid statistiliselt üsna võrdsed, kontrollis Venemaa suurklubi raudkindlalt mängu käiku.