L, 30.09.2023

Kolm hooaega Floras veetnud Liivak lahkub klubist

Toimetas Karl Juhkami
Facebook
Comments
Frank Liivak (rohelises) Tallinna FC Flora särgis.
Frank Liivak (rohelises) Tallinna FC Flora särgis. Foto: Raul Mee

Tänavu Tallinna FC Flora ridades Eesti meistriks tulnud Frank Liivak uuel hooajal enam rohevalgete leeris ei jätka. 

Liivaku leping Floraga saab läbi tänavuse aastaga ning klubi andis enda kodulehel teada, et tuleval hooajal ründaja enam nende meeskonnas ei jätka. 

Kolm aastat tagasi klubiga liitunud Liivak jõudis selle aja jooksul Flora eest platsil käia 101 kohtumises ning lüüa ka 24 väravat. 

Spordidirektor Norbert Hurda sõnul hakkasid nad Frank Liivakuga edasistest plaanidest rääkima juba suve lõpus. «Leidsime koos, et Floras ta täna sellises rollis ei ole, mida ta ise endale näeb ja soovib. Kindlasti oli tema liitumine Floraga mõlemale poolele kasulik. Frank sai jälle regulaarselt mängima ja tõusis tagasi Eesti A-koondisesse. Me oleme Frangile väga tänulikud siin tehtud töö eest. Koos sai võidetud Eestis kõik tiitlid ja olime ka edukad Euroopas.»

Frank ise Florast lahkumisest: «Otsus tuli raske südamega ja peale pikka mõtlemist. Olen Florale väga tänulik nende kolme ilusa aasta eest. On aeg elus uus lehekülg keerata.»

Hiljem Soccernet.ee-le antud intervjuus lisas (ääre)ründaja, et otsus ei sündinud kergelt. «Muidugi on väga kahju, aga ise tundsin ja klubi sai sellest ka aru, et mingit muudatust oleks vaja,» lausus ta. 

Mida tulevik Liivakule toob, mees esialgu öelda ei osanud. «Eelkõige ootan nüüd, et saaks jõulude ajal perega lõpuks kodus olla, see on kõige suurem soov! Et ei tuleks mingit jama jälle kaela. Edasise osas on aga kaks varianti – kas välismaale või Eestisse. Kui ei ole üks, siis on teine,» sõnas ta muigega.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles