Liverpool kostitas Crystal Palace'it seitmse väravaga, Klopp tegi ajalugu

Jürgen Klopp.
Jürgen Klopp. Foto: Clive Brunskill/PA/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga esikoha meeskond Liverpool sõitis Londonisse külla Crystal Palace'ile. Külalised võtsid koguni 7:0 võidu ning selle triumfiga kirjutas Jürgen Klopp ka end klubi ajalukku.

Selle nädala keskel Tottenham Hotspuri alistamisega Inglismaa meistriliiga ainuliidriks kerkinud Liverpool ei jätnud täna kodumeeskond Crystal Palace'ile mingit võimalust. Kuigi Liverpool jättis oma ohtlikuma tähe Mohamed Salah pingile, siis temast õigesti puudust ei tuntud.

Just Salah asemel algkoosseisu kuulunud Takumi Minamino viis külalised juba kolmandal minutil juhtim, realiseerides eeskujulikult Sadio Mane söödu. Avapoolaja lõpp läks kodumeeskonnale veelgi kohutavamaks, sest viimase kümne minuti jooksul võeti veel kaks palli oma väravast välja. Tabamuse said kirja ka kaks teist ründetähte Roberto Firmino ja Sadio Mane.