Täna peetakse Rakveres Eesti korvpallikarikavõitluste otsustavad mängud, naiste finaalis alistas Tartu Ülikool/Kalev Tallinna Ülikooli 72:55.

Tartlannad haarasid algusest peale initsiatiivi ja hoidsid seda lõpuni. Juba viiendal minutil pääseti ette 14:4 ning ehkki tagaajajad vähendasid mitmel korral vahet, ei jõudnud nad enam kordagi viigini.

Teise veerandi alguses näitas tabloo 17:16, kuid siis viskasid korvidieedilt pääsenud tartlannad 11 punkti järjest. Kolmandal veerandil jõudsid tallinlannad nelja punkti kaugusele (38:42), kuid sellele vastasid tartlannad 10:0 spurdiga ja vahe oli taas kahekohaline.

Tallinna Ülikool võitles lõpuni, kuid viis minutit enne lõppu langes liider Merike Anderson viie veaga välja ja suurt põnevust enam ei tekkinud.

Tartu liider Anna Gret Asi kogus 21 punkti, 7 lauapalli ja 4 korvisöötu, Sandra Reinvald lisas 20 punkti ja 11 lauapalli. Tallinna Ülikooli paremad olid Anderson 20 ja Birgit Piibur 12 punktiga.