Eestile lähim Euroliiga klubi kostitas serblasi korraliku saunaga

Peterburi Zeniidi mängumehed (sinises) täna külalistele sõnaõigust ei andnud.
Peterburi Zeniidi mängumehed (sinises) täna külalistele sõnaõigust ei andnud. Foto: ANATOLY MALTSEV/EPA

Euroliiga 16. voorus võõrustas Peterburi Zeniit koduväljakul Serbia meeskonda Crvena zvezdat. Mänguks täna õigesti ei läinudki, sest Venemaa klubi võttis veenva 98:69 võidu.

Zeniit on tänavu mänginud väga ebastabiilset korvpalli, kuid heal päeval ollakse võimelised kõiki kindlalt võitma. Täna juhtuski olema üks nendest parimatest päevadest ning seda tõestati juba kohtumise alguses.

Kohtumist alustati 14:4 spurdiga ning avaveerand kallutati oma kasuks koguni 30:14. Teisel veerandi alguses ei võetud jalga ka gaasipedaalilt ära, sest mõne minutiga oli Venemaa meeskonna eduseis juba 24-punktiline.