VIDEO ⟩ Vastuolulise penalti teeninud Manchester United tõusis jagama liidrikohta

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Paul Pogba (punases) teenis Manchester Unitedile penalti.
Paul Pogba (punases) teenis Manchester Unitedile penalti. Foto: CARL RECINE/Pool via REUTERS/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas teenis Mancester United koduväljakul raske 2:1 võidu Aston Villa üle ning tõusis liidriga samale pulgale.

United pääses matši 40. minutil Anthony Martiali väravast juhtima, ent teise poolaja alguses viigistas Bertrand Traore seisu. Koduperemeestele kindlustas võidupunktid Bruno Fernandes 11 meetri karistuslöögist. Määratud penalti tekitas aga väga palju kõneainet.

Nimelt leiavad paljud jalgpallisõbrad ja spetsialistid, et Paul Pogba komistas enda jala taha. Olukorra teeb huvitavaks tõik, et peakohtunik Michael Oliver palus videomeestel situatsiooni üle vaadata, et otsus jäi jõusse.