Koroonaviirusest paraneva Klavanita mängiva Cagliari nukker seeria jätkus

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Napoli (sinises) pani võõrsil Cagliari paika.
Napoli (sinises) pani võõrsil Cagliari paika. Foto: Alessandro Tocco/ZUMAPRESS.com/Scanpix

Itaalia jalgpalli kõrgliigas tabas järjekordne tagasilöök Ragnar Klavani koduklubi Cagliarit. Sel korral tuli koduväljakul tunnistada Napoli 4:1 paremust.

Külalised pääsesid kohtumist 25. minutil juhtima, täpne oli Piotr Zielinski. Teise poolaja keskel õnnestus Cagliaril mängu veidi ärevust tuua: 60. minutil viigistas seisu Joao Pedro. Sealt hakkasid aga asjad allamäge kiskuma.

Vaid paar minutit hiljem viis Zielinski teine tabamus Napoli taas juhtima. Ei möödunud kaua, kuniks Charalampos Lykogiannis teenis teise kollase ja ühtlasi punase kaardi. Vähemuses mänginud Cagliaril polnud viimasel pooltunnil enam midagi vastu panna.