Drell ja Pesaro olid lähedal Euroliiga tippklubi üllatamisele

Toimetas Ville Arike
Henri Drell Pesaro särgis.
Henri Drell Pesaro särgis. Foto: VictoriaLibertas/Facebook

Itaalia korvpalliliigas andis Henri Drelli koduklubi Pesaro kõva lahingu liidrile ja suursoosikule Milano Armanile, kuid pidi lõpuks alla vanduma 93:97. Võiduarvet kasvatasid aga Kaspar Treier ja Sassari.

Pesaro asus Euroliiga tiimi Milano vastu vastaste väljakul poolajavileks juhtima 49:39. Suur osa oli selles ka Drellil, kes viibis väljakul üle 7 minuti, kogus 4 punkti ja 1 korvisöödu ning selle perioodi ajal jäi meeskond 10 punktiga plussi. Teisel poolajal noor eesti mees enam väljakule ei pääsenud ning Armani pööras mängu enda kasuks 33:21 võidetud viimase veerandajaga.

Reggio Emilias lõppes sealse tiimi ja Sassari mängu normaalaeg 73:73, lisaaja järel olid külalised ees 85:78. Treier sai mänguaega 8 minutit ning panustas 2 punkti ja 1 lauapalli.