Klavanita Cagliari vajub üha sügavamale auku: satume pidevalt paanikasse

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Cagliarisse naasnud Belgia koondislane Radja Nainggolan (vasakul) ei suutnud tiimi kaotusest päästa. Foto: FABIO MURRU/EPA/Scanpix

Itaalia jalgpalli kõrgliigas teenis järjekordse kaotuse Ragnar Klavani koduklubi Cagliari Calcio. Koduväljakul jäädi 1:2 alla Beneventole.

Viimases kaheksas matšis võiduta olnud Cagliari jaoks algas kohtumine hästi: 20. minutil pääseti Joao Pedro väravast juhtima. Kaua aga võõrustajate pidu ei kestnud, sest avapoolaja viimase viie minutiga haarasid külalised Alessandro Tuia ja Marco Sau tabamustest 2:1 juhtohjad.

Koduperemehed valdasid küll teisel kolmveerandtunnil oluliselt rohkem palli, ent väravani ei jõutud. Sarnaselt pühapäeval peetud matšile Napoliga jäädi lõpu eel vähemusse, ebasportliku käitumise eest teenis 85. minutil punase kaardi Nahitan Nandez. Matš lõppeski Benevento 2:1 võiduga.