VIDEO Treier kandis olulist rolli, kuid kaitses põrunud Sassari saatus selgub viimases voorus

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Kaspar Treier (vasakul) tõi avapoolajal energiat, kuid hiljem oli kogu meeskond väsinud. Foto: championsleague.basketball

Korvpalli Meistrite liiga alagrupiturniiri eelviimases voorus jäi Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo võõral väljakul 85:115 alla Tenerifele.

A-grupi liidrite duellis alustasid paremini külalised, pääsedes kahe minutiga 7:0 juhtima. Sellele vastasid võõrustajad aga 16:2 vahespurdiga ning õige pea juhiti juba 27:12. Avaveerand võideti 29:15.

Vähehaaval sai Sassari mängu paremini sisse ning vahe vähendati kolmele. Neljandiku lõpp kuulus aga taas Kanaari saarte tiimile, poolajapausiks oldi peal 50:43.