Finaalis kolmandaks jäänud Sildaru: mul läks oodatust paremini

Christopher Krutto
Kelly Sildaru.
Kelly Sildaru. Foto: Liz Copan/AP/Scanpix

Freestyle-suustaja Kelly Sildaru saavutas täna Austrias Kreichbergis toimunud Big Airi MK-etapil kolmanda koha ja tunnistas, et tema jaoks said eesmärgid täidetud.

Kuigi algselt pidi täna võistlustulle astuma kuus sportlast, siis norralanna Johanne Killi starti siiski ei tulnud. Võistlejad pidid tegema kolm hüpet, millest arvesse läksid kaks paremat. Kvalifikatsioonist viiendana edasi pääsenud Kelly Sildaru näitas finaalis stabiilset taset ja teenis kohtunikelt kokku 160,6 punkti.

Sildaru jaoks pole Big Airi näol tema tugevaima alaga ja Austrias tegi ta selles MK-debüüdi. Seetõttu tunnistas 18-aastane eestlanna, et jäi tulemusega rahule. «Minu jaoks oli finaali pääsemine suur asi ja seal läks oodatust paremini,» ütles ta Postimehele.