VIDEO Robert Rooba viskas Soomes kaks väravat

Christopher Krutto
Robert Rooba.
Robert Rooba. Foto: Facebook @roobarobert

Jäähokimängija Robert Rooba viskas eile Soome meistriliigas kaks väravat, kuid eestlase koduklubi Jyväskylä JYP pidi tunnistama Helsingi IFK 2:3 paremust.

Rooba kuulus JYPi esimesse ründekolmikusse ja lõi väravad esimesel ja teisel kolmandikul, viies leivaisa 2:0 juhtima. Viimasel perioodil suutis IFK kirja saada kolm tabamust ja sellega suudeti raskest seisust välja tulla ja võit võtta.

Rooba on seni JYPi selle hooaja suurim väravakütt. 22 mänguga on eestlane visanud kaheksa väravat ja andnud neli resultatiivset söötu.

Kuigi eestlane on seni olnud klubi resultatiivseim mängija, siis meeskondlikus plaanis on olukord kehva. 22 mänguga on teenitud kõigest kuus võitu ja 20 punktiga ollakse liigas eelviimasel kohal.