Videod Premier League’i klubi kaotas neljanda liiga meeskonnale 0:3

Crawley Towni mängijad rõõmustamas järjekordse värava üle.
Crawley Towni mängijad rõõmustamas järjekordse värava üle. Foto: Paul Terry/ZUMAPRESS.com/Scanpix

Inglismaal toimusid pühapäeval järjekordsed jalgpalli karikasarja kohtumised. Ühes märgilisemas neist kaotas Premier League'i klubi Leeds United 0:3 League Two (tugevuselt neljanda liiga) meeskonnale Crawley Town.

Leeds pidanuks näiliselt mängleva kergusega pääsema järgmisesse ringi, kuid Crawley meestel olid teised plaanid. Esimesel poolajal väravaid ei löödud, kuigi statistika näitas, et kõik pidi minema Leedsi tahtmist mööda. Nad valdasid 75% ajast palli, kuid lööke väravale tegid mõlemad pooled võrdselt kuus, neist raamidesse tabas Leeds ühe, Crawley aga kaks.

Neljanda liiga klubi näitas taset kohe teise poolaja alguses, kui 50. minutil lõi värava Nick Tsaroulla ja 53. Ashley Nadesan. Leeds tegi seejärel hulgi vahetusi, kuid 70. minutil lõi Crawley poolelt kolmanda värava Jordan Tunnicliffe.