Kotsari koduklubi tegi tabeli teisele tuule alla, eestlane tõusis üleplatsimeheks

Maik-Kalev Kotsar (paremal).

Sel hooajal Saksamaa korvpalli kõrgliigas Hamburg Towersis profikarjääri alustanud Maik-Kalev Kotsar oli pühapäevases võidumängus tabeli teise Crailsheimi vastu kõige resultatiivsem mängija.

Hamburgis toimunud kohtumises panid väljakuperemehed oma paremuse kohe alguses maksma. Avaveerand võideti 26:15 ning esimese poolaja järel juhiti 18 punktiga. Teisel poolajal turniiritabeli teine Crailsheim enam ohtlikuks ei kujunenud ja nii nopiti hooaja kaheksas võit 89:72.

Tsentri positsioonil mänginud Kotsar viibis platsil 25 minutit ja viskas selle ajaga 15 punkti. Lisaks hankis ta kaheksa lauapalli ja andis kaks resultatiivset söötu. Terry Allen aitas Hamburgi 14 punktiga ja 12 punkti jäi Maximilian Dileo arvele.