Thomas Häberli pärast debüütmängu kaotust: mängijad olid tublid, jään rahule (3)

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Eesti jalgpallikoondise peatreener Thomas Häberli.
Eesti jalgpallikoondise peatreener Thomas Häberli. Foto: Jana Pipar/jalgpall.ee

Hispaanias Marbellas treeninglaagris viibiv Eesti koondis pidas uue peatreeneri Thomas Häberli käe all esimese matši. Mitteametlikus kontrollmängus saadi 0:1 lüüa Budapesti Ferencvarosilt.

Pärast üsna võimalustevaest avapoolaega hakkas Ungari tippklubi vaikselt oma paremust peale suruma. 51. minutil teeniti penalti, mille aga vahetusest sekkunud Matvei Igonen tõrjus. Ferencvarosi surve kandis vilja paarkümmend minutit hiljem, mil sihile jõudis Aissa Laidouni. Prantslasest poolkaitsja tabamus jäigi kohtumise ainsaks. Eestil häid väravamomente ei tekkinud.

«Olukord oli veidi keeruline nii mängijate kui ka treenerite jaoks. Sellele vaatamata alustasime väga hästi, lõime võimalusi. Palliga mängijate kaitse oli väga hea, kohati vajusime liiga madalale, ent polnud hullu,» sõnas Häberli mängujärgsel pressikonverentsil.