P, 27.11.2022

Jäägitu usaldus: Rally Estoniale pakuti uut lepingut juba enne eelmise aasta MM-etappi

Siim Kaasik
, reporter
Jäägitu usaldus: Rally Estoniale pakuti uut lepingut juba enne eelmise aasta MM-etappi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Rally Estonia direktor Urmo Aava (vasakul) tänab peaminister Jüri Ratast, kes leidis tormilisest päevast hoolimata aega pressikoneverntsile tulla. FOTO: Tairo Lutter
Rally Estonia direktor Urmo Aava (vasakul) tänab peaminister Jüri Ratast, kes leidis tormilisest päevast hoolimata aega pressikoneverntsile tulla. FOTO: Tairo Lutter Foto: Tairo Lutter / Postimees

Rally Estonia kuulub WRC kalendrisse nii sel kui ka järgmisel aastal. Huvitaval kombel pakkus WRC Eestile kaheaastast lepingut juba enne, kui toimus siinne esimene MM-etapp.

Täna korraldas Rally Estonia pressikonverentsi, kus veel peaministri ametikohustusi täitev Jüri Ratas hõikas välja seni kiivalt hoitud saladuse: autoralli MM-etapp toimub Eestis nii 2021. kui ka 2022. aastal.

Kuigi see võib tunduda üllatav, tegi WRC Rally Estonia korraldajatele sellise ettepaneku juba möödunud aasta septembris, kolm-neli päeva enne Rally Estonia toimumist. «Olime isegi üllatunud. Oleks tahtnud öelda, et teeme kõigepealt ühe ralli ära ja siis räägiks edasi, aga promootor oli meie eeltööga juba nii rahul ja uskus, et meil õnnestub ralli ka reaalselt hästi. Õnneks ei vedanud me neid alt,» selgitas üks ralli korraldajatest Tarmo Hõbe.

Märksõnad
Tagasi üles