VIDEO Messi virutas vastasele rusikaga näkku, Barcelona kaotas finaalis (2)

Christopher Krutto
Lionel Messile näidati punast kaarti ja superstaar pidi platsilt lahkuma.
Lionel Messile näidati punast kaarti ja superstaar pidi platsilt lahkuma. Foto: Miguel Morenatti/AP

Eile õhtul pidi Barcelona jalgpalliklubi tunnistama Hispaania superkarika finaalis Bilbao Athleticu 2:3 paremust. Ometi ei olnud Katalaani gigandi kaotus kohtumise suurim kõnepunkt.

Barcelona asus kohtumist mängu 40. minutil juhtima, kui Griezmann kasutas ära segaduse Athleticu kastis ja lõi palli kindlalt väravasse. Katalaani tippklubi eduseis ei kestnud kaua, sest juba järgmisel rünnakul suunas Oscar de Marcos Inaki Williamsi suurepärase tsenderduse väravaraamide vahele.

58. minutil suunas Bilbao mängija Raul Garcia karistuslöögist palli kasti, kuid VAR tuvastas olukorras suluseisu ja see tühistati. 77. minutil viis Griezmann taas Barcelona ette, kui suunas Jordi Alba söödu kindlalt väravasse.