Liverpooli mõõnal ei näi lõppu, Manchester United kustutas rivaali karikasarja lootused

Liverpooli peatreener Jürgen Klopp pidi taaskord vaatama vastaste tähistamist.
Liverpooli peatreener Jürgen Klopp pidi taaskord vaatama vastaste tähistamist. Foto: Martin Rickett/PA

Inglismaa FA karikasarjas on jõutud mängudega 1/16-finaalideni ning juba nii varajases faasis viis loos vastamisi kaks kanget, Manchester Unitedi ja Liverpooli. Old Traffordil toimunud lahingust võttis 3:2 võidu United, kes kustutas sel hooajal Liverpooli lootused Inglismaa tähtsuselt teine tiitel koju tuua.

Liverpool reisis igipõlistele rivaalidele külla seisus, kus viimasest kuuest kohtumisest on võidurõõmu tuntud ainult korra. Seda just antud karikasarjas Aston Villa vastu, kes alistati koguni 4:1 tulemusega. Kahjuks pole viimases kahes mängus nõnda palju õnne olnud ja väravaarvet rohkem avada pole õnnestunud.

Tänast kohtumist Unitedi vastu alustati palju hoogsamalt ja Mohamed Salah viis külalised juba 18. minutil juhtima. Liverpooli eduseis kaua püsida ei saanud, sest viigi lõi juba kaheksa minutit hiljem tabloole Mason Greenwood.