Ekvatoriaal-Guinea jõudis esimesena veerandfinaali

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: SCANPIX

Aafrika Rahvuste karikaturniiril jalgpallis jõudis esimesena veerandfinaali üks korraldajatest Ekvatoriaal-Guinea, kes alistas A-alagrupi teises voorus Senegali 2:1.

Iban Iyanga Travieso Rani 62. minuti juhtvärava järel suutis Senegal tänu Moussa Sow’ tabamusele eelviimasel minutil viigistada, kuid lisaminutitel tõi kodumeeskonnale teise võidu David Kily Alvarez, teatab ERR Sport.

Turniiri avamängus 1:0 Liibüa meeskonda võitnud Ekvatoriaal-Guineal on täisedu 6 punkti, Senegal on kaotanud mõlemad kohtumised ning veerandfinaali ei pääse.

A-grupi teises mängus tegid Sambia ja Liibüa 2:2 viigi, Sambial on 4 ja Liibüal 1 punkt.