VIDEO Robert Rooba viskas Soomes hooaja kümnenda värava

Christopher Krutto
Robert Rooba soovib kõik mängijakarjäärist saadavad teadmised kasutada praegu ja tulevikus ära Eesti hoki hüvanguks. Foto: Eero Vabamägi

Eesti jäähokikoondislase Robert Rooba koduklubi Jyväskylä JYP pidi Soome kõrgliigas eile kodus tunnistama Tampere Tappara 3:5 paremust. (0:0, 3:2, 0:3).

Kuigi JYPi hooaeg on möödunud üle kivide ja kändude, siis isiklikus plaanis on Rooba teinud tugeva hooaja. Ta on tiimi parim skooritegija ja jätkas samas vaimus ka eile.

Rooba viskas teisel perioodil JYPi teise tabamuse. Kuigi eestlase leivaisa suutis mängu lausa 3:1 vahepeal juhtima minna, siis viimasel kolmandikul lasti vastasel kolm vastuseta väravat visata ja seetõttu tuli tabelisse järjekordne kaotus.

Roobal on 29 mängu jooksul kogunenud kümme väravat ja viis resultatiivset söötu.