T, 4.10.2022

Baruto: meedia ei vastuta tagajärgede eest, sõna on vaba ja avaldame, et klikid tuleksid

Postimees Sport
Baruto: meedia ei vastuta tagajärgede eest, sõna on vaba ja avaldame, et klikid tuleksid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 17
Kaido Höövelson.
Kaido Höövelson. Foto: Meelis Meilbaum

Kaido Höövelson ehk Baruto on viimane endine tippsportlane, kes suurettevõtja Toomas Annuse ja ETV «Pealtnägija» vahelise skandaali kohta sõna võtab. Endine sumomaadleja liitub nii Eesti Olümpiakomitee presidendi Urmas Sõõrumaa ja rallisõitja Ott Tänak ja toetab selgelt Eesti sporti toetanud ärimeest.

Reede pärastlõunal tuli Merko ja Kapiteli suuromanik Toomas Annus avalikkuse ette kirjaga, kus teatas, et lõpetab Eestis võistlusspordi toetamise. Otsuse ajendiks oli kolmapäevane ETV saade «Pealtnägija», kus teda seostati Eesti suusatamise dopinguskandaaliga.

«Mõistan täiesti Toomas Annuse solvumist. Tahad ikka kõrgemale ja kaugemale, aga saad lähedalt ja valusalt. Sellise kaliibriga sponsoreid meie väikses Eestis on mõned ja kui üks lahkub areenilt on seda kohta pea võimatu täita.

Meedia ju ei vastuta tagajärgede eest, ent paljud noorsportlased ja meie olümpialootused on nüüd sel niigi keerulisel ajal pandud veel karmimate valikute ette. Sõna on vaba ja avaldame, et ikka klikid tuleksid. Loodame siis,et ERR ja ETV leiavad uue sponsori sportlastele või hakkavad ise sponsoreerima,» kirjutas Höövelson sotsiaalmeedias.

Mõistan täiesti Toomas Annuse solvumist. Tahad ikka kõrgemale ja kaugemale, aga saad lähedalt ja valusalt. Sellise...

Posted by Kaido Höövelson on Laupäev, 30. jaanuar 2021
Märksõnad
Tagasi üles