Pärnu pani Kalev/TLÜ juba neljandat korda paika

Toimetas Karl Juhkami
Pärnu Sadama mängumehed.
Pärnu Sadama mängumehed. Foto: Margus Ansu

Eesti-Läti korvpalliliiga tänases ainsas mängus läksid vastamisi Pärnu Sadam ja Tallinna Kalev/TLÜ ning kahe kange duellist väljusid 92:81 võitjatena pärnakad.

Pärnu võitis avaveerandi 24:17 ning poolajaks olid nende edunumbrid juba 54:40. Kolmandal veerandajal õnnestus Kalev/TLÜ-l küll veidi lähemale tulla (74:64), kuid rohkemaks pealinlastel jõudu ei jagunud ning külalised said 11-punktilise võidu.

Võitjate resultatiivseim oli Linards Jaunzems 19 punktiga, Märt Rosentham toetas teda 17, Robert Valge ja Edon Maxhuni mõlemad 12 silmaga. Kaotajate eest viskasid Parker Van Duke ja Karl-Johan Lips võrdselt 15 punkti.

Tänavu juba neljandat korda Kalev/TLÜ-st üle olnud Pärnu on Eesti-Läti liiga Maarjamaa tabelipoole tipus 17 võidu ja kahe kaotusega. Kalev/TLÜ kolme võidu ja 16 kaotusega omakorda viimasel seitsmendal tabelireal.