Algkoosseisu kuulunud Raieste kordas oma Baskonia punktirekordit

Toimetas Karl Juhkami
Sander Raieste.
Sander Raieste. Foto: Karolis Kavolelis/Scanpix Baltics

Eesti koondislane Sander Raieste (21) aitas oma koduklubil Baskonial Hispaania korvpalliliigas alistada Zaragoza Casademonti 89:61.

Raieste teenis mänguaega veidi alla 11 minuti ja viskas selle ajaga seitse punkti (kahesed 2/2, kolmesed 1/2). Nõnda korda ta enda eelmises mänguvoorus Valencia vastu püstitatud punktirekordit. Lisaks sai meie mees Zaragoza vastu kirja kaks korvisöötu ja kaks lauapalli.

Baskonia resultatiivseim oli Zoran Dragic 17 punktiga, Youssoupha Fall toetas teda 12 punktiga.

Hispaania liigas hoiab Baskonia 16 võidu ja viie kaotusega neljandat kohta, rohkem võite on ette näidata vaid Tenerife Iberostaril, Madridi Realil ja Barcelonal.

Raieste on tänavu Hispaania kõrgliigas platsile pääsenud kokku 11 kohtumises ja seda 90 minuti jagu. Selle aja jooksul on ta visanud kokku 23 punkti. Võrreldes Euroliigaga on need näitajad igati korralikud: eurosarjas on ta kuue mänguga kirja saanud 34 minutit, kuid punktiarve on veel avamata (visked 0/4).