Liverpool kaotas taas, Klopi sõnul on ta hoolealused mentaalselt kurnatud

Liverpooli mängijatel tuli taaskord noruspäi väljakult lahkuda.
Liverpooli mängijatel tuli taaskord noruspäi väljakult lahkuda. Foto: Clive Brunskill/PA

Inglismaa kõrgliigas on nüüd väga tihe graafik ja mängitakse kolmandat nädalat järjest kaks mängupäeva ühel nädalal. Valitsev Premier League'i võitja Liverpool oli koduväljakul sunnitud tunnistama Brightoni 1:0 paremust ja seda enne hooaja üht tähtsamat kohtumist Manchester Cityga.

Viimastes voorudes võõrsil end justkui taas käima saanud Liverpool oli koduväljakul taas iseenda hale vari. Brightoni vastu jäi jälle teravusest ja mängulustist selgelt vajaka ning seda näitab ka fakt, et 90 minuti jooksul suudeti väravaraamidesse suunata ainult üks pealelöök.

Brighton kasutas neile kandikul pakutud võimaluse ideaalselt ära. Teise poolaja alguses suutis Inglismaa kõrgliigas esimest korda väravani jõuda nende keskpoolik Steven Alzate. Üheksandat korda väljakule usaldatud 22-aastane columbialane sai trahvikasti tsenderdatud pallile piisavalt hästi pihta, et see kaarega Liverpooli väravas maanduks.