Punkte loovutanud Manchester Unitedi tiitlilootused said järjekordse tagasilöögi

Manchester Unitedi tähtmängija Bruno Fernandes lõi küll West Bromile värava, kuid sellest võiduks ei piisanud. Foto: Naomi Baker / POOL/EPA

Inglismaa kõrgliiga 24. voorus võõrustas West Bromwich Albion koduväljakul tiitli eest heitlevat Manchester Unitedit. Eelviimasel tabelireal olev West Brom suutis võidelda välja 1:1 viigi ning sellega anti valus tagasilöök Unitedi võimalustele karikas kevadel pea kohale tõsta.

Kohtumine sai kohe šokeeriva alguse, kui väljakuperemehed juba teisel minutil Mbaye Diagne väravast juhtima asusid. Oli see seejuures Senegali ründaja neljas kohtumine West Bromi särgis ja ka esimeseks väravaks Premier League'is.

United võttis seejärel juhtohjad endale ning hakati tormiliselt viigiväravat jahtima. West Brom seisis aga kaitses vankumatult ja Unitedil võimalusi väga palju ei tekkinudki. Avapoolaja viimasel minutil unustati siiski oma trahvikastis ära Unitedi kõige ohtlikum mängumees ehk Bruno Fernandes, kes osava otse õhust löögiga viigi tabloole lõi.