Manchester United sai kindla võidu ja tõusis teiseks

Christopher Krutto
Manchester United läheneb hiilgeaegadele ja on taas sekkumas tiitlikonkurentsi.
Manchester United läheneb hiilgeaegadele ja on taas sekkumas tiitlikonkurentsi. Foto: Stu Forster/PA

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas eile Manchester United koduväljakul Newcastle Unitedi 3:1.

Mängu skoori avas 30. minutil Manchesteri ründaja Marcus Rashford, kes murdis vasakult äärelt sisse ja skooris terava löögiga. Kuus minutit hiljem õnnestus Newcastle'i palluril Allan Saint-Maximinil seis viigistada.

Teisel poolajal pani Manchesteri klubi oma paremuse maksma. Kõigepealt saatis 57. minutil nahkkera võrku Daniel James ja 75. minutil kindlustas Bruno Fernandes penaltist kodumeeskonna edu.

Tänu võidule tõusis Manchester United liigas taas teisele kohale. 25 mänguga on neil kogunenud 14 võitu, seitse viiki ja neli kaotust ja sellega on neil kirjas 29 punkti. Samuti 29 silma peal olevat Leicesterit edestavad nad parema väravate vahega.

Newcastle'i seis on nukram. Hetkel ollakse liigas 17. kohal ja vaid kolme punkti kaugusel väljalangemistsoonist. 25 mänguga on nende arvel seitse võitu, neli viiki ja 14 kaotust.