Tartu Ülikooli alistamine ei tekitanud Kalev/Cramole probleeme

Janari Jõesaar.
Janari Jõesaar. Foto: Mihail Serbin/VTB

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas jätkas BC Kalev/Cramo võidukäiku, alistades kodusaalis Tartu Ülikool Maks & Mooritsa 96:54.

Avaveerandi järel veel enamvähem mängus olnud Tartu kaotas selle 17:22, kuid jäid teisel veerandil selgelt punktide viskamisega raskusesse ja poolajaks jäädi Cramost maha 52:29. Teisel poolajal oli Cramo jaoks tegemist lihtsalt võidu vormistamisega.

Kalev/Cramo kasuks viskas enim punkte Janari Jõesaar, kelle kontole kogunes 18 punkti ja kuus lauapalli. Rauno Nurgeril jäi napilt puudu kaksikduublist, tema arvele jäi 16 silma ja üheksa lauapalli.

Tartu mängu vedasid Robin Kivi ja Charles Barton, kes viskasid 15 punkti, 10 silma teenis Jordan Capps.

Eesti tabelipoolel on Cramol 12 võitu ja kaks kaotust ning jätkatakse esikohal. Tartu Ülikool on seitsme võidu ja 15 kaotusega kuuendal kohal.

Eesti klubid tulevas Eesti-Läti liigas taas väljakule laupäeval, mil vastamisi lähevad Avis Utilitas Rapla ja Rakvere Tarvas.