Kontaveit: kui olen enesekindel ja mängin hästi, olen suuteline kõigile vastu saama

Karl Juhkami
Anett Kontaveit.
Anett Kontaveit. Foto: Rob Prange/ZUMAPRESS.com

Eesti esireketil Anett Kontaveidil (WTA 24.) kulus kõigest 56 minutit, et alistada Qatar Total Openi turniiri avaringis tänavuse tenniseaasta senine komeet Jennifer Brady (WTA 13.) 6:1, 6:2.

Veebruari alguses toimunud Grampians turniiril poolfinaali jõudnud ning Austraalia lahtistel koguni finaali purjetanud Brady oli täna selgelt liimist lahti. Esimeses setis jäi ta kõikide statistiliste näitajate poolest Kontaveidile alla ning eestlanna võitiski avaseti kindlalt ja kärmelt: 25 minutiga.

Kuivõrd üllatav see Kontaveidi jaoks oli? «Ega ma ei teadnud tegelikult või osanud oodata, milliseks see mäng võiks kujuneda. Aga pärast esimest setti on alati vaja võita veel üks sett, seega ma ei mõelnud siis seisu peale ega sellele, kui kergelt või raskelt see tuli,» vastas ta.