Tuneesia alistas viimase minuti väravast Nigeri

Issam Jamaa
Issam Jamaa Foto: mtnfootball.com

Aafrika rahvuste karikaturniiril pääses veerandfinaali Tuneesia, kes alistas Issam Jemâa viimase minuti väravast 2:1 Nigeri.

Tuneesia läks C-alagrupi teise vooru kohtumist juba 4. minutil juhtima, kui täpne oli Youssef M'Sakni. Autsaideriks peetud Niger vastas aga kiirelt - vaid viis minutit hiljem lõi William Ngounou viigivärava.

See seis püsis tablool kuni viimase minutini. Siis sai Jemâa keskväljalt pika söödu mängis kaitsjad ja väravavahi Kassaly Daouda üle ning saatis palli võrku. Tuneesial on nüüd kahest mängus kaks võitu ja 6 punkti ning hoolimata õhtuse Gaboni-Maroko mängu tulemusest edasipääs veerandfinaali tagatud. Niger on kahe kaotusega alagrupis viimane.