Üle pika aja põhikoosseisu kuulunud Klavan aitas Cagliari võidule

Christopher Krutto
Ragnar Klavan pääses taas Cagliari põhikoosseisu.
Ragnar Klavan pääses taas Cagliari põhikoosseisu. Foto: LM/Luigi Canu / IPA/IPA/SIPA/LM/Luigi Canu / IPA/IPA/SIPA/Scanpix

Eesti jalgpallur Ragnar Klavan kuulus üle pika aja Itaalia kõrgliigas Seria A põhikoosseisu ja aitas koduklubi Cagliari 1:0 võidule Bologna vastu.

Klavan mängis Bologna vastu kolmemehelise kaitseliini vasakul küljel. Tema kõrval alustasid uruguaylane Diego Godin ja Daniele Rugani.

Mängu ainsa värava lõi 19. minutil nurgalöögist Rugani, kes saatis väravasse rumeenlase Razvan Marini täpse palli.

35-aastast Klavanit on tänavu seganud erinevad tervisemured ja seetõttu oli enne eilset tema viimane mäng Cagliari esindusmeeskonna eest 16. detsembril. Seejärel nakatus ta koroonaviirusega ja oli sunnitud tegema pika mängupausi. Eile õhtul õnnestus tal mängida kõik 90 minutit.

Veebruari lõpus vahetas Cagliari peatreenerit ja Leonardo Semplici käe all on võetud kahest mängust kaks võitu. Tänu sellele on suudetud välja tõusta ka väljalangemistsoonist, kuid ohust veel vabad ei olda. 25 mägu järel hoitakse 21 punktiga 17. kohta. Kaks mängu vähem pidanud Torino on kõigest ühe punkti kaugusel.