Liverpooli mõõn jätkub: Chelsea vastu saadi valus kaotus

Christopher Krutto
Chelsea mängijad tähistamas võitu Liverpooli üle.
Chelsea mängijad tähistamas võitu Liverpooli üle. Foto: PHIL NOBLE/AFP

Eile õhtul Inglismaa jalgpalli kõrgliigas peetud kohtumises alistas Londoni Chelsea võõrsil 1:0 tiitlikaitsja Liverpooli.

Mängu teravamalt alustanud Chelsea suutis esimest korda nahkkera võrku saata juba 25. minutil, kui Timo Werner pääses kaitseliini taha jooksma ja mängis üle Liverpooli väravavahi Alisson Beckeri. Ometi tuvastati videokordust vaadates napp suluseis ja värav ei lugenud.

Avapoolaja lõpus parandas selle vea Chelsea poolkaitsja Mason Mount, kes mängis üle Fabinho ja keerutas kasti äärelt kauni löögi alla nurka. Teisel poolajal väravaid rohkem ei löödudki.

Liverpooli jaoks läheb seis liigas üha nukramaks. Viimasest viiest mängust on saadud neli kaotust ja vaid üks võit. Kusjuures ainsad punktid tulid liiga viimase Sheffield Unitedi vastu.

Uue peatreeneri käe all mängiv Londoni Chelsea on oma vormikõverat parandanud ja pole liigas pärast 19. jaanuarit kaotanud. Võiduga Liverpooli üle tõusti liigas neljandale kohale.