Raske võidu teeninud Kontaveit maadleb vigastusega: loodetavasti saan ikka veel mängida

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Anett Kontaveit jõudis Dubai turniiril kaheksandikfinaali.
Anett Kontaveit jõudis Dubai turniiril kaheksandikfinaali. Foto: Rob Prange/ZUMAPRESS.com/Scanpix

Anett Kontaveit (WTA 24.) pidas Dubai tenniseturniiri teises ringis pingelise matši Sorana Cirsteaga (WTA 67.), kuid kindlustas võidu kahes setis 6:4, 7:5.

Eesti esireket alustas veidi rabedalt, jäädes kiiresti 0:2 kaotusseisu. Iga geimiga sai Kontaveit aga järjest rohkem mängu sisse ning õige pea oli ta juba ise 4:2 peal. Esimene sett õnnestus võita 6:4.

Kuigi paistis, et Kontaveit oli vastasest pidevalt väga väikese sammu võrra ees, püsis visalt võidelnud Cirstea mängus. Teises vaatuses hoidsid mõlemad oma servi eestlanna 6:5 edusseisuni. Siis rumeenlanna murdus - ta tegi otsustavas geimis kaks topeltviga, mis saidki talle veidi alla kahe tunni kestnud lahingus saatuslikuks.