Juventuse peatreener: pärast selliseid vigu ongi normaalne konkurentsist pudeneda

Toimetas Karl Juhkami
Andrea Pirlo.
Andrea Pirlo. Foto: MASSIMO PINCA/REUTERS/SCANPIX

Jalgpalli Meistrite liigas ei näe me sel hooajal enam tiitli eest võitlemas Cristiano Ronaldot, sest tema koduklubi Torino Juventus langes FC Porto vastu üllatuslikult konkurentsist.

Portugali klubi võitis kaks nädalat toimunud avamängu 2:1 ning suutis ka eile Torinos peetud korduskohtumist 19. minutil juhtima minna. Juventusel õnnestus seejärel 90 minutiga küll kaks tükki tagasi lüüa, kuid see viis kohtumise esialgu ainult lisaajale.

Seal sahistas taas esimesena aga Porto ning kuigi Juventusel õnnestus veel enne lõpuvilet üks tagasi minna ning kordusmäng 3:2 võita, siis kahe mängu tulemusena pudenesid nad võõrsil löödud väravate tõttu konkurentsist.