Trans pääses esiliiga võistkonna vastu ehmatusega, Levadial läks veidi hõlpsamalt

Narva Trans sai raske võidu ja jõudis poolfinaali.
Narva Trans sai raske võidu ja jõudis poolfinaali. Foto: JK Narva Trans/Facebook

Eesti jalgpalli karikavõistluste veerandfinaalis alistas Narva Trans kaotusseisust esiliigameeskonna Tallinna Kalevi 2:1.

Mullu Premium liigas viimaseks jäänud ja aste madalamale langenud Kalev pääses tänast matši Martin Käose omaväravast 67. minutil juhtima. Suurüllatus oli lähedal, aga...

Transi päästis värske täiendus Venemaa esiliigast. Vitali Kalenkovitš skooris väga kiiresti 81. ja 82. minutil. Lõpuga suutsid narvalased edu hoida ning pigem olid nemad lähemal kolmandale tabamusele kui Kalev teisele.

Samuti esiliiga satsiga, Maardu Linnameeskonnaga mänginud FCI Levadia sai veidi lihtsama tööpäeva. Tõsi, 2:0 võit polnud üleliia veenev.

Maardu jäi juba kolmandal minutil vähemusse, sest punase kaardi teenis väravavaht Ilja Kassjantšuk. Levadia avavärava lõi Strahinja Krstevski avapoolaja kolmandal üleminutil, teise tabamuse sai Zakaria Beglarishvili kirja penaltist 50. minutil.

Muide, Maardu eest mängis ka mullu veel Levadia särki kandnud ja pikaaegne koondislane Dmitri Kruglov.

Eile kindlustas Evald Tipneri karikavõistlustel esimesena koha nelja parema hulgas valitsev meister FC Flora, kes alistas 2:1 Tartu Tammeka. Kõik mängud peeti Eesti jalgpalliliidu hallis.

Viimane veerandfinaal pidanuks toimuma homme, kuid Nõmme Kalju ja Viljandi Tuleviku kohtumine lükati koroonaviiruse tõttu edasi.