Guinea tümitas Botswanat tenniseskooriga

Sadio Diallo
Sadio Diallo Foto: starafrica.com

Aafrika Rahvuste Karikal võitis Guinea D-alagrupi teise vooru mängus Botswanat koguni 6:1.

Guinea asus veerandtunni möödudes Sadio Diallo väravast juhtima, kuid Dipsy Selolwane viigistas peagi penaltist. Mõni minut hiljem viis Diallo Guinea taas ette ja peagi lisas Abdoul Camara kolmanda värava.

Esmakordselt Aafrika meistrivõistluste finaalturniiril osaleva Botswana mäng lagunes lõplikult avapoolaja viimasel minutil, kui esmalt sai Patrick Motsepe punase kaardi ja kohe seejärel lõi Ibrahima Traore seisuks 4:1.

Teise poolaja lõpuminutitel olid täpsed veel Mamadou Bah ja Naby Soumah ning Guinea sai tabelisse esimesed kolm punkti. Botswana jätkab nulli peal. Sama grupi tänases teises mängus kohtuvad Ghana ja Mali.