VIDEO ⟩ Uskumatu eksimusega hakkama saanud Manchester Unitedi kapten langes naerualuseks

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Harry Maguire'i (tagumine) saatuslik hetk.
Harry Maguire'i (tagumine) saatuslik hetk. Foto: Andrew Yates/Sportimage/PA Images/Scanpix

Manchester United mängis jalgpalli Euroopa liiga teise play-off'i ringi avamatšis koduväljakul 1:1 AC Milaniga, ent tulemusest rohkem kõneainet pakub kapten Harry Maguire. Miks?

38. minutil oli Maguire'il nurgalöögi järel hiilgav võimalus United juhtima viia, ent ta ei suutnud umbes poole meetri kauguselt palli väravasse suunata.

Nagu ikka, läks sotsiaalmeedia kihama. Unitedi kapteni sooritus on ristitud aasta kõige suuremaks käkiks. Paljud usuvad, et sealt oli lihtsam mänguvahend lüüa sisse kui mööda. Erinevaid rohkem ja vähem andekamaid mõtteteri leiab Twitterist kamaluga.

Apsu humoorikus kõrvale jättes võib see tiimile valusalt kätte maksta. United pääses küll Amad Diallo väravast teise poolaja alguses juhtima, ent teisel lisaminutil päästis Milanile viigi Simon Kjaer. Otsustav kordusmäng toimub nädala pärast Itaalias.