Eesti jalgpalli meistrivõistluste tänases ainsas mängus alistas Paide Linnameeskond koduplatsil 5:1 Narva Transi.

Vutiklišeena võib öelda, et võõrustajad said riietusruumi kaasa väga magusa värava, sest skoori avas 44. minutil Siim Luts. Kohe teise poolaja alguses duubeldas edu Deabeas Owosu Sekyere.

Transil õnnestus Paide kaitsja Abdul Razak Yusifi omaväravast veidi elevust tekitada, ent mänguks ei läinud. Mullusele hõbedameeskonnale kindlustasid 5:1 võidu Henri Anier, Sekyere teine tabamus ja Hadji Drame.

Jätkuvalt väga ulatuslikult möllava koroonaviiruse tõttu peeti Premium liigas eile ja täna kokku vaid kolm mängu. Sarnaselt Paidele sai suure võidu FCI Levadia, kes käis 5:0 üle uustulnukast Pärnu Vaprusest. Võidupunktid sai kirja ka Viljandi Tulevik, võõral väljakul alistati 0:2 kaotusseisust Kuressaare.

Järgmised kohtumised peaks toimuma 20. märtsil.