VIDEO Klavan nägi väga lähedalt Ronaldo tõelist meistriklassi

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Cristiano Ronaldo.
Cristiano Ronaldo. Foto: ALBERTO LINGRIA/REUTERS/Scanpix

Itaalia jalgpalli kõrgliigas pidi Ragnar Klavani koduklubi Cagliari tunnistama Torino Juventuse 3:1 paremust.

Viimase üheksa hooaja meister tegi sotid selgeks avapoolajaga. Hiilgavas hoos oli Cristiano Ronaldo, kes põrutas 10.-33. minutini kolm väravat. Kaks tulid mängust, üks penaltist.

Juventuse töö oli sellega tehtud. 61. minutil lõi Giovanni Simeone kodumeeskonna auvärava, ent 1:3 kaotusest pääsu polnud.

Matši pingilt alustanud Klavan sai platsile 69. minutil, asendades Luca Ceppitellit. Pärast vigastusest paranemist on eestlane saanud mänguaega heitlikult. Neljast kohtumisest ühes on ta teeninud koha algrivistuses.

Ragnar Klavan (paremal) võitlemas  Dejan Kulusevskiga.
Ragnar Klavan (paremal) võitlemas  Dejan Kulusevskiga. Foto: Fabio Murru/Epa

Cagliari võitleb liigasse püsimajäämise eest, praegu hoitakse 22 punktiga 17. kohta. Juventusel on käsil väga keeruline hooaeg, sest liidrist Milano Interist lahutab kümme silma. Kümnenda järjestikuse tiitli võitmine näib väga keeruline.