Veideman tüüris koduklubi magusa võiduni

Toimetas Karl Juhkami
Rain Veideman viskel.
Rain Veideman viskel. Foto: Facebook @stingsmantova

Itaalia korvpalli esiliigas teenis kolmapäeval võidulisa Rain Veidemani leivaisa Mantova Sting, kes alistas kodusaalis Trapani 75:64.

Mantova tegi otsustava äramineku kolmandal veerandajal, kui riietusruumist naasti 31:31 viigiseisul, siis viimasele veerandajale mingi vastu juba 55:43 eduseisus.

Algkoosseisus alustanud Veideman viibis platsil kokku 38 minutit ning tõi selle ajaga 16 punkti (kahesed 6/9, kolmesed 1/2). Sellega oli ta koos Mario Ghersettiga ka Mantova tulemuslikum. Lisaks kogunes meie mehe kontosse veel viis lauapalli, viis korvisöötu, kaks pallikaotust ja kolm viga.

Kaotusekibedust tundma pidanud Trapani näol on sealjuures tegemist teise eestlase, Hugo Erkmaa koduklubiga, kuid teda tolleks kohtumiseks üles ei antud.

Mantoval on Itaalia korvpalli esiliigas nüüd koos 10 võitu ja 13 kaotust, kuid meeskonna play-off unistus ehk lõpetamine esikaheksas veel elab. Trapani on 11 võidu ja 11 kaotusega vahetult Stingsi ees.