Lumejalgpall Tallinnas: Levadia ja Legion pakkusid korraliku väravatesaju

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Märtsis on Eestis sadanud korralikult lund. Foto kuu alguses peetud Paide Linnameeskond U21 ja FCI Levadia U21 kohtumisest. Sportland Arenal valitsesid täna identsed olud. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Üllatusterohket Eesti kliimat said täna kodustel jalgpallimeistrivõistlustel kogeda FCI Levadia ja Tallinna Legion.

Ilmataati ei kõigutanud tõik, et kalendri kohaselt algas täna kevad. Päeva jooksul jõudis pealinna kohale lumesadu, mis ei lakanud ka kell 16 startinud jalgpallimatšiks. Sportland Arenat kattis avavilest lõpuni valge kate, vaid jooned lükati puhtaks.

Sellele vaatamata sai näha haaravat lahingut. Skoori avas juba 11. minutil Nikita Andrejev, viies Legioni juhtima. Levadia vastus oli aga üsna kiire, sest veidi vähem kui pooletunnise mängu järel juhiti Bogdan Vaštšuki ja Strahinja Krstevski tabamustest 2:1.

Sellega polnud aga avapoolaja sündmused lõppenud. 36. minutil oli teistkordselt täpne Andrejev, moment hiljem Levadia poolelt Brent Lepistu. Väravaterohkele poolajale pani 1. üleminutil punkti Aleksandr Dmitrijev - 3:3.

Pärast pikka pausi tõmmati tuure oluliselt maha. Järgmist tabamust tuli oodata üsna pikalt. Mängule favoriidina tulnud Levadiale kindlustas 4:3 võidu Robert Kirss 83. minutil.

Tänases esimeses Premium liiga kohtumises alistas Tartu Tammeka võõral väljakul 3:1 Kuressaare. Päeva lõpetuseks leppis Narva Trans koduväljakul 1:1 viiki Pärnu Vaprusega.