Inglismaa karikasarjas selgusid poolfinalistid: Leicester lülitas Manchester Unitedi konkurentsist

Christopher Krutto
Leicester City mängijad tähistamas mängu viimast väravat.
Leicester City mängijad tähistamas mängu viimast väravat. Foto: Ian Walton/PA

Eile õhtul peetu viimased Inglismaa jalgpalli karikasarja veerandfinaalid, kus võidurõõmu tundsid Chelsea ja Leicester City.

Õhtu esimeses kohtumises noppis koduväljakult võidu Chelsea, alistades 2:0 Sheffield Unitedi. Kohtumise esimene värav sündis 24. minutil, kui Oliver Norwood palli oma võrku suunas. Teisel üleminutil vormistas lõppskoori Hakim Ziyech.

Teises kohtumises alistas Leicester City kodus 3:1 Manchester Unitedi. Mängu esimese värava lõi kodumeeskonna ründaja Kelechi Iheanacho 24. minutil. Veerand tundi hiljem suutis Mason Greenwood skoori viigistada, kuid teine poolaeg kuulus täielikult Leicesterile.

52. minutil viis Youri Tielemans kodumeeskonna taas juhtima ja 78. minutil vormistas Iheanacho oma mängu teise väravaga lõppseisuks 3:1.

Üleeile kindlustasid edasipääsu poolfinaalidesse Manchester City ja Southampton.

Southampton saavutas kindla 3:0 võidu esiliigasse kuuluva Bournemouthi üle. Kohtumise esimese värava lõi 37. minutil Moussa Djenepo. Vahetult enne poolajapausile minekut suurendas Southamptoni edu Nathan Redmond, kes lisas ka 59. minutil teise ja vormistas sellega lõppseisu.

Manchester City pidi nägema rohkem vaeva. Evertoni vastu mängiti pikalt viigilises seisus ja alles veerandfinaali 84. minutil õnnestus Ilkay Gündoganil Premier League'i liider juhtima viia. 90. minutil lisas Kevin De Bruyne City poolelt teise ja vormistas lõppseisuks 2:0

Aprilli keskel mängitavates poolfinaalides lähevad vastamis Chelsea ja Manchester City ning Leicester City ja Southampton.