VIDEO Aasta värava kandidaat: Prantsusmaal põrutati väravasse uskumatu karistuslöök

Christopher Krutto
Lorienti ründaja Armand Lauriente (keskel) väravat tähistamas.
Lorienti ründaja Armand Lauriente (keskel) väravat tähistamas. Foto: SEBASTIEN SALOM-GOMIS/AFP

Eile õhtul lõi Lorienti klubis mängiv Prantsusmaa ründaja Armand Lauriente värava, mida paljud jalgpallisõbrad peavad aasta ilusaimale tabamusele pühendatud FIFA Ferenc Puskase auhinna soosikuks.

Lorient mängis Prantsusmaa kõrgliigas võõrsil Nantes'i vastu. Juba teisel minutil õnnestus kodumeeskonnal edu haarata ja tundus, et võib läheb neile.

87. minutil teenis Lorient 37 meetri kauguselt ja palli taha asus Lauriente. Ründaja virutas õhus vingerdava palli otse värava suunas ja Nantes'i väravasuul seisnud Alban Lafont ei suutnud palli kuidagi takistada.

Kohtumine lõppeski seisuga 1:1. Liigas hoiab Lorient 29 punktiga 17. kohta. Silma vähem kogunud Nantes on 19. positsioonil.