Video ⟩ Nõmme Kalju sai veel ühe tagasilöögi, eurosarjast tuleb suu puhtaks pühkida

Nõmme Kalju jalgpallimeeskond
Nõmme Kalju jalgpallimeeskond Foto: Mihkel Maripuu

Tipneri jalgpalli karikavõistluste veerandfinaalis kaotas Nõmme Kalju 1:2 Viljandi Tulevikule ning ühtlasi ei saa pääse nad mängima eurosarjadesse.

Sportland Arenal toimunud kohtumises jäi Kalju juba esimesel pooltunnil vähemusse, kui Aleksandr Volkov tegi vea Tuleviku ründaja Mintongo Mpali vastu. Avapoolajal väravaid ei löödudki, kuid oma ülekaalu suutis Viljandi ära kasutada 67. minutil. Tuleviku esimest nurgalööki läks realiseerima Herol Riiberg, kes suutis sealt lüüa palli otse väravasse.

Tundus, et Kalju eurosarja lootus ongi kadunud, kuid kohtumise neljandal lisaminutil lõi suurepärase kauglöögi vasakusse ristnurka nende Valgevene leegionär Mikhail Babichau.

Lisaajal löödi üks värav, kui Riibergi karistuslöögist tulnud palli lõi 113. minutil väravasse Ganiu Atanda Ogungbe. Tulevik läheb poolfinaalis vastamisi FCI Levadiaga.

Mullu Premium liigas neljandaks jäänud Kaljul oli võimalus eurosarja pääse hankida karikasarja võiduga, kuid see lootus on nüüd minetatud.

Tegemist oli Kalju jaoks hooaja esimese mänguga, Viljandi oli Premium liigas saanud juba kaks mängu pidada.